Úklid, moje největší noční múra.. :)

26. října 2011 v 9:02 | Kiwiška:P |  Náš Deník :)
Dneska ráno v 7 jsem článek nepřidala protože jsem od 7 ráno uklízela pokoj a to vám řeknu byl tam pěkný bordel..Uklízela jsem jenom proto abych mohla jit s kámoškou na bruslení ! Jinak bych se na to vys*la .. :D Uklízení nebaví asi nikoho mě teda baví jenom u někoho jiného u mě doma ne !
v uklízení jsem si musela říct co a jak dlouho to budu uklízek protože jsem na to měla jenom 2 hodiny a říkám vám bylato makačka ! jsem strašně spocená a ještě jsem musela vysávat ..tak už jen čekám do 10 abych mohla bruslit ..
Veřejné bruslení začíná v 10:00 a končí 11:30 .. Ale já ve 12:00 mám vyšetření tkže to bude makačka..Tak ale vrátíme se k tomu úklidu ..Matka mě nedovolila ani PC ani TV takže jsem se strašně nudila ale musela jsem dotaneční tak jsem řekla že hned jak přijdu tak si to uklidím .. no stěží jsem ji přemluvila.. jenže ! zakázala mi bruslení ale já jsem ju přemluvila že dnes do 9 budu mít uklizeno tak můžu :* a taky se podařilo .. můžu .ale jsem tak strašně vyčerpaná že to dopadne :D Jinak moje brusle jsou mi malé když mám vyteplenou ponožku .. ale když mám normální tak se to dá no rysknu to :) co nejdřív ci koupím nové :) třeba hned dnes nebo zítra :) no kdyžta si dneska dám mamčine :) no nic jdu se chystat už se totiž nemůžu dočkat :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama